Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Články a oznamy

STEAM vzdelávanie (veda, technika, strojárstvo, umenie, matematika)
Pridané: 31.01.2021
|
Prečítate za 2 min.
|
betta electronic

Skratka STEM čo to znamená? Nové technológie sú v školách čoraz odvážnejšie. Z roka na rok pribúda učiteľov a inštitúcií zameraných na moderné vzdelávanie.  STEM je skratka z anglických slov: Science, Technology, Engineering, Mathematic , teda skupina prírodných, technických a matematických vied.

viac
Ochrana vášho domova .: BLOG Betta electronic :.
Pridané: 31.01.2021
|
Prečítate za 1 min.
|
betta electronic

Vlámanie je pre postihnutých často šokom:       Mnoho obetí považuje vlámanie do svojho domova za obzvlášť stresujúce. Okrem čistých škôd na majetku a prípadne straty nenahraditeľných pamiatok sa už mnohí z nich vo svojom vlastnom dome necítia pohodlne a bezpečne.  Neistota a obavy po vlámaní sú bremenom pre obete dlho po čine.

viac
Interiérové ​​kamery / vonkajšie kamery ako rozšírenie vášho zabezpečovacieho systému JABLOTRON .: BLOG Betta electronic :.
Pridané: 31.01.2021
|
Prečítate za 4 min.
|
betta electronic

     Výstražný systém Jablotron 100 od spoločnosti Betta electronic môžete rozšíriť o vnútorné a vonkajšie kamery. Ako rozšíriť možnosti zabezpečenia. Vďaka aplikácii MyJablotron môžete mať svoj domov plne monitorovaný bez toho, aby ste mali neustále na očiach svoj smartphone. Systém automaticky vytvára minútu po minúte záznam výsledku, ktorý ste vybrali z poplachového systému Jablotron 100, a ponúka tak priamy prehľad.

viac
Domáci bezdrôtový alarm: výber a inštalácia alarmu .: BLOG Betta electronic :.
Pridané: 31.01.2021
|
Prečítate za 2 min.
|
betta electronic

     Bezdrôtový alarm sa z hľadiska úžitkových hodnôt a rozmanitosti dostupných funkcií nelíši od drôtových systémov a ľahšia a rýchlejšia inštalácia je ďalším stimulom pre jeho použitie.      O bezdrôtových poplachových elektronických systémoch existujú rôzne a často škodlivé názory, ktoré nemajú veľa spoločného s ich skutočnými výhodami a nevýhodami. Skutočné hodnotenie bezdrôtového alarmu- jeho účinnosť a možné obmedzenia -...

viac
Inštalácia alarmu bez káblov. .:BLOG Betta electronic:.
Pridané: 31.01.2021
|
Prečítate za 2 min.
|
betta electronic

     Najlepšie je pamätať na poplašný systém - alarm pri projektovaní domu. Vďaka tomu bude počas výstavby chránený a všetko bude pripravené aj pre neskoršiu inštaláciu. Čo však v prípade, ak sme tento typ inštalácie do návrhu nezahrnuli a chceme zvýšiť úroveň zabezpečenia v našej domácnosti?      Pri inštalácii elektronického zabezpečovacieho systému - alarmu môžeme samozrejme použiť najjednoduchšie riešenie,...

viac
Copyright 2020 - 2021 © ►.: Betta electronic - shop :.◄